Tel. +48 32 24 39 103
Fax +48 32 75 01 678
ul. Józefa 9
41-707 Ruda Śląska

Pozostałe produkty i usługi

Odkuwki i odlewy
Obszar działalności związany z odkuwkami oraz odlewami opiera się w dużej mierze na zarządzaniu projektami. Z racji szerokiego rozeznania wśród producentów odkuwek i odlewów jesteśmy w stanie dostarczyć odkuwki i odlewy wg indywidualnego zapotrzebowania dla klienta z poza branży kolejowej i górniczej. Każde przedsięwzięcie jest traktowane jako na zasadzie projektu, który jest prowadzony w profesjonalny sposób.W ramach tej aktywności skutecznie poszerzamy portfel naszych klientów, a także zdobywamy nowe segmenty rynku. Jeśli poszukują Państwo nowych lub alternatywnych dostawców zapraszamy do podjęcia współpracy z nami.
Stal
ANTRA posiada w swojej ofercie także szeroki asortyment wyrobów hutniczych. Wieloletnia współpraca z wiodącymi dostawcami pozwala nam na oferowanie wyrobów stalowych w konkurencyjnych cenach. Wśród głównych produktów w naszym portfelu znajda Państwa m.in.:
- blachy czarne gorąco i zimno walcowane
- blachy ze stali drobnoziarnistej o podwyższonej wytrzymałości
- kątowniki
- ceowniki
- dwuteowniki
- profile
- pręty
- rury stalowe czarne
- rury stalowe bez szwu
 
Spedycja
ANTRA współpracuje z szeroką gamą spedycji samochodowych oraz kolejowych. Dzięki zawartym umowom na obsługę naszych ładunków gwarantujemy realizację dostaw przesyłek drobnicowych, przesyłek w oparciu o doładunki, przesyłek pełno-samochodowych, a także przesyłek kolejowych. Realizujemy także przewozy w oparciu o własny tabor. Każdy proces logistyczny jest dokładnie analizowany po to aby skutecznie zoptymalizować jego koszt, z zachowaniem najwyższej jakości usługi. W celu przedstawienia szczegółowej oferty zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.